Home / Kart Tamiri

Kart Tamiri

Ümraniye Baymak Kombi Kart Elektronik Kart Tamiri

Ümraniye Baymak Kombi Kart Elektronik Kart TamiriBaymak kombi kart tamiri teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz cihazlarına kendiniz müdahalede bulunmayın! En yakın Ümraniye baymak kombi servisinden teknik destek alın biz Ümraniye baymak servisi yedi gün yirmi dört saat hizmetinizde size bir telefon kadar yakınız.

Ümraniye baymak kombilin kartının arızalanmasının nedenleri voltaj yükselmesi ve düşmesine bağlı arıza yapan kombi kartlarınızı Ümraniye baymak kombi servisimizde tamir ediyor.

Ülkemiz için ve bizler için milli servet değerindeki kombi kartları günümüzde yüksek rakamlara değişmektedir. Bizler alternatif olarak tamir seçeneği sunuyoruz

Baymak markalı arızalı kombi kartın yerine takılan yeni karta günümüzde çitti bir külfet şeklini aldı ve yeni sinede yenilenme yani tamirlisinde 1 yıl garanti vermekteyiz çitti yüksek mevtada olan yeni kartın yerine tamirli yani revizyonlu kart ön plana çıkmaktadır lira değerindeki bu kartlar sizlerin bütçesini sarsmakta.

Firmamız ümraniye baymak kombi servisi üstelik yeni alacağınız kartın YARI  fiyatına ve 1 yıl garanti vererek hizmet vermekteyiz.

Firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden arızalı kart gelmekte ve 24 saat içerisinde tamir yapılarak tamir garanti belgesi ile birlikte müşterilerimize geri yollanmaktadır.

Ümraniye baymak servisimiz baymak baxi luna-baymak eco-3-baymak luna- baymak enerji-baymak brodje-alarko-ferroli-eca-baykan-ariston-kombi ve bircok kombi markasının kart tamirini yapmaktadır kart tamiri yapılmaktadır.

Ümraniye Baymak Kombi Elektronik Kartı Nedir?

Baymak markalı kombilerinizin ön paneli içerisinde bulunan ve kombinizin çalışma sistemine kumanda eden elektronik işlemcilerden oluşan (kit) kart bulunmaktadır. Bu kart üzerindeki elektronik devreler zamanlar aşınır ve değerlerini kaybeder.

Düzensiz voltajların sürekli inip çıkması da buna çok büyük etkendir.

Elektronik kombi kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler, dirençler, entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur ve baymak kombi kartınıza zarar vermektedir.

Ümraniye Baymak Elektronik Kart Tamirinde Hangi İşlemler Uygulanır?

Bozuk kombi kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (direnç, kondansatör, diyot, transistör, tristör, triyak, mosfet, entegreler vb.) V/I komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir. Gerekirse arızalı olduğundan şüphe edilen komponent sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığına tam olarak tespit edilemeyen kompozenler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.

Arızalı baymak kombinizdeki kart arıza yaptığında tamir yaptırmanız daha mantıklıdır.

Yeni bir kart yüksek mevlalarda olduğundan bütçenizi de etkileyecektir.

Bozuk olan kartınızı tamir ettiğimizde kartın tamir ettirdiğinizde yani karttan hiç bir farkı olmayacağı gibi 4/2 YARI fiyatına size mal olacaktır.

Baymak kombi kart tamir fiyatları kartın arızasına göre değişmektedir.

Ümraniye Baymak Kombi Servisi olarak tamir ettiğimiz elektronik kart tamirine 1 yıl garanti veriyoruz

Çağırdıgınız servislerinizin kart tamiri yapmaları durumunda garanti isteyin.

Tamir edilen kartta ne işlemlerin uygulandığına dair bir belge işlemin yapıldığına dair bi makbuz alın.

Ümraniye baymak kombi servisi olarak evinizin elektrik aksamınıza ilgili sıkıntılarını kontrol edin ve gerekli duyulduğu takdirde kombi regülâtörü alın kombi regülâtörü kombi kartınızı koruyacaktır.

Call Now Button0216 639 14 24